Hakkımızda

Firmamız 2016 yılında kurulmuş genç, yenilikçi ve dinamik bir firmadır.  Firmamız kuruluğu andan itibaren belirli bir müşteri potansiyelini yakalamış ve ilk yıl itibarıyla hedeflerine ulaşmıştır. Birinci yılımızda yaklaşık 300 kalıp ve yaklaşık 10.000 yedek parça imal ederek pazarlamıştır. Belirli bir sabit müşteri portföyüne ulaşmıştır.

Firmamız ülke genelinde hizmet veren bir kalıp-yedek parça imalat firmasıdır. İthal ürün kullanan pek çok ulusal firma üretimlerimiz sonucunda aynı ürünleri çok daha ekonomik olarak firmamızdan temin etmektedir. Bazı firmalar geçmişte ithal ettikleri ürünlerin tamamını daha ekonomik olarak firmamızdan temin etmektedir.

Bazı TÜBİTAK projelerinde kullanılan kalıp ve makine yedek parçaları tarafımızdan imal edilmiştir.

Firmamız kurumsal kimliğini güçlendirmeye ve pazarını genişletmeye devam edecektir. Bu kapsamda başta KOSGEB ve TÜBİTAK olmak üzere proje bazlı girişimlerini sürdürecek, devam eden projelerini başarı ile tamamlamak ve sektörde öncü olabilmek için teknik ve idari altyapısını zamanın şartlarına göre geliştirecektir.

Misyon:  Her gün büyüyen ve gelişen kalıp ve yedek parça imalat sektöründe müşterilerimizin güvenini kazanarak en iyi hizmeti sağlamak.

Vizyon:  Kalıp ve yedek parça imalat sektöründe kalitesiyle fark yaratan ve aranan bir marka olmak.


BAŞLICA FAALİYET ALANLARIMIZ:

  • Fason Kalıp
  • Makine Yedek Parça
  • Makine Ara Aparat